NO BRAND

Kergplokk Buvema BBR 5 150x185x490/84

Toote kood: 500824229

EAN kood: 2990005289990

Keramsiitbetoonblokkidel kasutatakse täieliku ning kerge täidise modifikatsiooni. Täiteained vastavad EL vastupidavusnõuetele, veeimavus-ja tulekindlusnõuetele, samuti külmatsüklite normidele ja ökoloogilistele teguritele. Täismassbloki...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,95 € / tk 1,62 € / tk 139,29 € / 116,07 € /

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Keramsiitbetoonblokkidel kasutatakse täieliku ning kerge täidise modifikatsiooni. Täiteained vastavad EL vastupidavusnõuetele, veeimavus-ja tulekindlusnõuetele, samuti külmatsüklite normidele ja ökoloogilistele teguritele.

  Täismassbloki iseloomustavad alljärgnevad omadused: Üheaegselt vastupidav ja kerge. Külmakindel ja tulekindel. Õhku läbilaskev materjal, hea soojus-ja heliisolaator. Sobib suurepäraselt viimistlusmaterjaliks, hõlpsasti töödeldav, sobib kasutamiseks erinevate krohvidega. Niiskuskindel (väike veeimavus ja kapillaarsus), vastupidav kemikaalide toimede suhtes. Ei hallita ega mädane. Ökoloogiliselt turvaline. Keramsiitbetoonist blokke kasutatakse: Ehituses (all- ja pealmaaehituses). Vundamentide ja soklite ehitamiseks. Välis-ja siseseinte müürimiseks. Akende sillusteks.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 13,67 kg
  Pakendi mõõtmed 49.0 x 15.0 x 18.5 cm