Kergplokk Weber Fibo 3 Efekt 200x185x480mm

Toote kood: 501569608

EAN kood: 4741109121208

weber fibo 3 efekt kergplokke võib kasutada vundamentide, kandvate ja mittekandvate seinte ehitamiseks nii ühe- kui ka mitmekorruseliste hoonete puhul. Uue põlvkonna ehitusplokk, millel on tapp-liide vertikaal vuugis.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,25 € / tk 1,88 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Uue põlvkonna fibo efekt ehitusplokk on eriline oma tapp-liitega vertikaalvuugi poolest, mis läheb kokku ilma müüriseguta. Tulemuseks müürisegu kokkuhoid ja müüri ladumise kiiruse paranemine, lisaks aitab kaasa seina sirge joone hoidmisele. Vähem vuuke, siledam seinapind - sein saab kiiremini valmis ja soodsamalt viimistletud.

  Fibo plokkidel on head tulepüsivuse, helipidavuse ja külmakindluse näitajad; head soojaisolatsiooni ja –akumulatsiooni omadused; ei karda niiskust ega kemikaale, ei sisalda kahjulikke ühendeid ega gaase ning ei hallita ega mädane. Fibo plokid on mõõdutäpsed ja garanteeritud kvaliteediga. Fibo plokkides ei ole liigselt tootmisjärgset niiskust, plokid ei vaja enne viimistlemist pikka kuivamisaega.

  Fibo 3 plokke toodetakse mahukaaluga 740 kg/m³ ja survetugevusega 3 MPa. Fibo 3 plokke võib kasutada vundamentide, kandvate ja mittekandvate seinte ehitamiseks nii ühe- kui ka mitmekorruseliste hoonete puhul. Erinevate ehitiste tugevusarvutused on näidanud, et üldjuhul on Fibo 3 plokke kasutades seinte kandevoime tagatud. Probleemsemad olukorrad võivad esineda esimese korruse aknapostides, kui kandvate seinte vahekaugused on suured, ukse- ja aknaavad on laiad ja müüridele soovitakse toetada suuresildelisi paneele. Sellises olukorras soovitame koormatud müüritsoonid laduda suurema survetugevusega nt. Fibo 5 plokkidest. Ühe- ja kahekordsete eramajade ehitamisel on üldjuhul Fibo 3 plokkide survetugevus piisav.

  Keskmine garanteeritud survetugevus (MPa): 3 Mpa
  Mahukaal: 740 kg/m³
  Külmakindlus: 50 tsüklit
  Soojuserijuhtivus λ: 0,2 W/mK

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 13 kg
  Pakendi mõõtmed 48.0 x 20.0 x 18.5 cm
  Laius (cm) 20
  Pikkus (cm) 48
  Kõrgus (cm) 18,5
  Värv Hall
  Materjal Betoon
  Tüüp Fibo plokk (kergkruusa plokk)