Kergplokk Weber Fibo 5 Efekt 200x185x480mm

Toote kood: 501569791

EAN kood: 4741109121260

weber fibo 5 efekt kergplokke kasutatakse raskemini koormatud seinte, müüritsoonide ning vundamentide ja keldrite seinte ehitamiseks. Pakub suuremat helipidavust. Uue põlvkonna ehitusplokk, millel on tapp-liide vertikaal vuugis.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,40 € / tk 2,00 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Uue põlvkonna fibo efekt ehitusplokk on eriline oma tapp-liitega vertikaalvuugi poolest, mis läheb kokku ilma müüriseguta. Tulemuseks müürisegu kokkuhoid ja müüri ladumise kiiruse paranemine, lisaks aitab kaasa seina sirge joone hoidmisele. Vähem vuuke, siledam seinapind - sein saab kiiremini valmis ja soodsamalt viimistletud.

  Fibo plokkidel on head tulepüsivuse, helipidavuse ja külmakindluse näitajad; head soojaisolatsiooni ja –akumulatsiooni omadused; ei karda niiskust ega kemikaale, ei sisalda kahjulikke ühendeid ega gaase ning ei hallita ega mädane. Fibo plokid on mõõdutäpsed ja garanteeritud kvaliteediga. Fibo plokkides ei ole liigselt tootmisjärgset niiskust, plokid ei vaja enne viimistlemist pikka kuivamisaega.

  Fibo 5 plokke toodetakse mahukaaluga 890 kg/m³ ja survetugevusega 5 MPa. Tänu suuremale survetugevusele on Fibo 5 plokkide peamisteks kasutuskohtadeks raskemini koormatud seinad ja müüritsoonid ning vundamendid ja keldri seinad. Samuti kasutatakse Fibo 5 plokke suuremat helipidavust nõudvate seinte ehitamiseks.

  Keskmine garanteeritud survetugevus (MPa): 5 Mpa
  Mahukaal: 890 kg/m³
  Külmakindlus: 50 tsüklit
  Soojuserijuhtivus λ: 0,24 W/mK

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 16 kg
  Pakendi mõõtmed 48.0 x 20.0 x 18.5 cm
  Laius (cm) 20
  Pikkus (cm) 48
  Kõrgus (cm) 18,5
  Värv Hall
  Materjal Betoon
  Tüüp Fibo plokk (kergkruusa plokk)