PARHAAT LÖYLYT

Kerisekivid puukeristele 10-15cm 20kg

Toote kood: 500630383

EAN kood: 6418182201124

Kerisekivid valitakse vanu traditsioone järgides nii, et need tagaksid parima ehtsa saunameeleolu ja annaksid mõnusat, pehmet kuumust. Tükeldatud kerisekivid on elektrikeriste ja puuküttega ahjude jaoks ainuõiged kivid, kuna nad talletavad...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,95 € / pakk 5,79 € / pakk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kerisekivid valitakse vanu traditsioone järgides nii, et need tagaksid parima ehtsa saunameeleolu ja annaksid mõnusat, pehmet kuumust.

  Tükeldatud kerisekivid on elektrikeriste ja puuküttega ahjude jaoks ainuõiged kivid, kuna nad talletavad palju kuumust ning vesi aurustub murrukoha laialt pinnalt tõhusalt. Nurklikke tükeldatud kive on kerises ka mugav paigutada. Elektrikeristes on see eriti oluline, et kuumus saaks saunaruumis kuumade kivide ja kütteelementide vahelt võimalikult tõhusalt laiali kanduda. Kivikambri hea õhuringlus aitab elektrilistel kütteelementidel võimalikult kaua vastu pidada. Saadaval kahes suuruses. 50–100 mm läbimõõduga kivid sobivad seinale kinnitatavatesse keristesse, mille võimsus on väike. Suuremad (100–150 mm) kerisekivid sobivad suurepäraselt eelkõige suurematesse puuküttega ahjudesse. Elektrikeristele sobivad väiksemad kuni 10cm suurused ja puukeristele 10-20cm suurused.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 20 kg
  Pakendi mõõtmed 40.0 x 30.0 x 15.0 cm