KNAUF

Kips-kinnitussegu Knauf Perlfix 12kg

Toote kood: 500948672

EAN kood: 4750614006108

Knauf Perlfix on kinnitussegu kipsplaatide paigaldamiseks sisetingimustes. Head nakkeomadused, hõlpsasti segatav, pastalaadne konsistents. Perlfix on kipsil põhinev liimainete ja lisanditega standardi EVS EN 14496:2005 kohane kuivsegu...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,95 € / pakk 5,79 € / pakk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Knauf Perlfix on kinnitussegu kipsplaatide paigaldamiseks sisetingimustes. Head nakkeomadused, hõlpsasti segatav, pastalaadne konsistents.

  Perlfix on kipsil põhinev liimainete ja lisanditega standardi EVS EN 14496:2005 kohane kuivsegu sisetöödeks. Knauf Perlfixi kasutatakse ehituses sisetöödel: kipsplaatide, isolatsioonimaterjalide (polüstüreen ja mineraalvill), isolatsioonimaterjaliga liitkipsplaatide kinnitamiseks karedatele imavatele seinte- ja avakülgede pindadele nagu müüritis, betoon jne. Ruumi ja aluspinna temperatuur ei tohi olla alla +10 °C. Kulu ligikaudu 5 kg Perlfixi ühe ruutmeetri kuivkrohvi kohta. 30 kg kotist Perlfix piisab umbes 6 m² kipsplaatide paigaldamiseks.

  Perlfixi ei tohi segada muude materjalidega, sest selle tagajärjel võivad materjali omadused märkimisväärselt muutuda. Isolatsioonikihi tiheduse tagamiseks tuleb liitkipsplaatide paigaldamisel järgida juhiseid. Pärast töö lõpetamist pesta töövahendid kohe veega puhtaks.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 12 kg
  Pakendi mõõtmed 44.0 x 22.0 x 10.0 cm
  Kihi paksus (mm) 5
  Materjalikulu (kg/m²) 5
  Veetarve (l/kg) 0,53
  Pakendi suurus (kg) 12
  Kasutus Sisetingimustes
  Värv Valge