KEKKILÄ

Kivimultš Kekkilä, punane, 25kg

Toote kood: 500226536

EAN kood: 6433000100700

Kekkilä dekoratiivkivi punane graniit on kohalikku päritolu kivipuru, sobides suurepäraselt seltsiks näiteks suurematele looduskividele, kiviplaatidele või puudele. Kattekiht hoiab ära umbrohukasvu ning hoiab maa niiskust. Maht 25 kg. Väikestes...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 11,90 € / tk 9,92 € / tk 0,48 € / kg 0,40 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kekkilä dekoratiivkivi punane graniit on kohalikku päritolu kivipuru, sobides suurepäraselt seltsiks näiteks suurematele looduskividele, kiviplaatidele või puudele. Kattekiht hoiab ära umbrohukasvu ning hoiab maa niiskust. Maht 25 kg.

  Väikestes aedades on kivi iseäranis arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile. 25 kg kotist jätkub umbes ühe ruutmeetri katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm. Punase dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli. Punane graniit on kivipuru tera suurusega 5–12 mm.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg

  Vaata ka