ASTONISH

Klaaspindade puhasti, 750ml

Toote kood: 501028401

EAN kood: 48256215311

Auto klaas- ja peegelpindade puhastusvahend. Jätab klaaspinnad säravpuhtaks, takistab kondensaadikihi teket ja ei lase pindadel muutuda häguseks. Ei jäta viirge. Kasutamine: Pihusta pinnale ja pühi kohe kuivaks paberkäteräti või puhta ebemevaba...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,15 € / tk 2,62 € / tk 4,20 € / l 3,50 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Auto klaas- ja peegelpindade puhastusvahend. Jätab klaaspinnad säravpuhtaks, takistab kondensaadikihi teket ja ei lase pindadel muutuda häguseks. Ei jäta viirge.

  Kasutamine: Pihusta pinnale ja pühi kohe kuivaks paberkäteräti või puhta ebemevaba lapiga. Märkus: Kui toodet tilgub poleeritud või katmata puitpindadele, pühi pind kohe kuivaks. Külmal aknal võib kondensaat siiski tekkida, kuid see kaob lõpuks.

  Sisaldab: <5% propaan-2-ool, <1% anioonsed pindaktiivsed ained, dokusaatnaatrium, 2-(2-Butoksüetoksü)etanool. Ärritav. Ärritab silmi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida udu sissehingamist. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Kui toodet tilgub nahale, pesta nahka veega. Pärast toote kasutamist pesta käed.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,874 kg
  Pakendi mõõtmed 7.4 x 9.6 x 27.5 cm