BIOLAN

Kompostiärataja Biolan 6L

Toote kood: 500986231

EAN kood: 4742030006657

Biolani kompostiärataja on looduslikest toorainetest valmistatud kompostimisaine, mis kiirendab jäätmete lagunemist toitainerikkaks kompostmullaks. Biolani kompostiärataja on looduslikust toorainest kompostimisaine, mis kiirendab majapidamis-...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 13,35 € / tk 11,12 € / tk 2,23 € / l 1,85 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Biolani kompostiärataja on looduslikest toorainetest valmistatud kompostimisaine, mis kiirendab jäätmete lagunemist toitainerikkaks kompostmullaks.

  Biolani kompostiärataja on looduslikust toorainest kompostimisaine, mis kiirendab majapidamis- ja aiandusjäätmete kõdunemist toitainerikkaks kompostmullaks. Kompostiärataja mõju põhineb selles sisalduvatel toitainetel. Kompostiäratajat tasub kasutada iga kord, kui komposti käivitate. Kompostiärataja tõhustab komposteerumist eriti siis, kui kompostitakse toitainetevaest materjali nagu kuiv aiapraht. Küpseva kompostmulla viljakust parandavad kompostiäratajas sisalduvad toitained.

  Puista kompostiäratajat jäätmete hulka. Kui kompostitavad jäätmed on kuivad, võib kompostiäratajat segada käesooja veega. Kasutuskogus: majapidamisjäätmete kompostile umbes ½ mõõtetopsikut kompostiäratajat 10 l jäätmete kohta. Aiakompostile umbes ½ – 1 mõõtetopsikut kompostiäratajat 10 l jäätmete kohta.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 4,8 kg
  Pakendi mõõtmed 23.0 x 27.0 x 24.0 cm
  Pakendi suurus (L) 6
  Orgaaniline Jah