CERESIT

Kristalliseeruv tihendussegu Ceresit CR90 Crystaliser 25kg

Toote kood: 500618724

EAN kood: 5900089490257

Ceresit CR90 Crystaliser on kristalliseeruv tsemendisegu hoonete ja hooneelementide struktuurseks tihendamiseks. Vee- ja külmakindel. Täidab kuni 0,4mm suurused mikropraod betooni struktuuris. Ceresit CR 90 on ette nähtud mittedeformeeruvate...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 35,90 € / tk 29,92 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ceresit CR90 Crystaliser on kristalliseeruv tsemendisegu hoonete ja hooneelementide struktuurseks tihendamiseks. Vee- ja külmakindel. Täidab kuni 0,4mm suurused mikropraod betooni struktuuris.

  Ceresit CR 90 on ette nähtud mittedeformeeruvate mineraalsetest materjalidest aluspindade tihendamiseks niiskuse ja vee eest. Segu Ceresit CR 90 moodustab aluspinnale tihendava katte. Lisaks kristalliseerub see objekti kasutamise käigus aluspinna poorides.

  Ceresit CR 90 võib kasutada rõdude, soklite, hoonete maa-aluste osade, sealhulgas keldriseinte, reoveepuhastite, veemahutite (ka joogiveemahutite), mille veetase ei ületa 15 m, tuletõrjepaakide, tehnoloogiliste mahutite, väikeste monoliitbasseinide (kuni 20 m²) tihendamiseks.

  CR 90 kaitseb tõhusalt vee ja niiskuse eest raudbetoon- ja betoonkonstruktsioone, täisvuugiga laotud müüre, samuti tsementkrohvipindu.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg