UNINAKS

Krohvisegu Uninaks, 7,5kg

Toote kood: 500217464

EAN kood: 4740396000234

Uninaks universaalne peeneteraline krohvisegu ehitus- ja remonditöödele. Krohvimiseks käsitsi või pritsiga sise- ja välistöödel kuivades, niisketes ja märgades tingimustes. 4-35mm. 4-35mm.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,55 € / tk 2,96 € / tk 0,47 € / kg 0,39 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Uninaks krohviseguga töödeldav aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspinnana sobivad betoon, kergbetoon, kivipinnad, krohvipinnad, niiskuskindlate pahtlitega töödeldud pinnad ja teised krohvimiseks sobivad pinnad. Aluspinnaga naket nõrgendavad ained nagu lahtine värv, rasv, tolm ja eelnevad mitteniiskuskindlad tasandusained tuleb eemaldada.

  ETTEVALMISTUSED TÖÖKS
  Vajalik kogus segupulbrit kallata segamisnõusse, lisada vett 15-17% (1,1 – 1,3 l 7,5 kg karbile). Segada mehhaaniliselt või käsitsi kuni täieliku märgumiseni. Lasta segul veidi seista. Valmissegu on kasutatav 6 tundi.

  KROHVIMINE
  Väga kuivi ja poorseid pindu on soovitav eelnevalt niisutada. Segu visatakse seinale kelluga või pumbatakse krohvipritsiga. Seinale kantud segu lastakse taheneda ja seejärel silutakse korgist, puidust või muust materjalist hõõrutiga. Lauskrohvimisel on normaalne segukihi paksus 4-12 mm. Osalisel krohvimisel võib krohvikihi paksus olla kuni 30mm.

  KIVINEMINE
  Ühe krohvikihi kivinemise aeg sõltub kihi paksusest, keskkonna niiskusest, temperatuurist ja ventilatsioonist. Enne järgmise krohvikihi pealekandmist on soovitav lasta eelneval krohvikihil kuivada 1 ööpäev. Eriti kuivades tingimustes on soovitav krohvitud seina niisutada. Kivinenud pinnad on hästi pahteldatavad ja värvitavad.

  PIIRANGUD
  Krohvimisel peab olema aluspinna, krohvi ja ruumi temperatuur üle +1°C. Krohv ei sobi kasutamiseks rasvasel või õlisel pinnal ja mitteniiskuskindlal alusel.

  SÄILITAMINE
  Kottides krohvisegu pulbrit tuleb hoida kuivas ruumis. Segupulbri säilimisaeg on 1 aasta.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 7,5 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 20.0 x 9.5 cm
  Kihi paksus (mm) 4 - 35
  Materjalikulu (kg/m²) 1,4 /1 mm
  Veetarve (l/kg) 0,15 - 0,17
  Pakendi suurus (kg) 25
  Värv Hall
  Kasutus Sise- ja välistingimustes