CAPAROL

Krunt Caparol OptiGrund E.L.F. 10L

Toote kood: 500214051

EAN kood: 4002381836731

Caparol OptiGrund E.L.F. on SilaCryl'il põhinev, sügavimbuv, hüdrofobiseeriv spetsiaalkrunt välis- ja sisetöödeks. Vähese lõhnaga, miinimumini viidud emissiooniga ja lahustivaba. Kasutusvalmis ja lihtsasti peale kantav. Caparol OptiGrund E.L.F....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 27,90 € / tk 23,25 € / tk 2,79 € / l 2,33 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol OptiGrund E.L.F. on SilaCryl'il põhinev, sügavimbuv, hüdrofobiseeriv spetsiaalkrunt välis- ja sisetöödeks. Vähese lõhnaga, miinimumini viidud emissiooniga ja lahustivaba. Kasutusvalmis ja lihtsasti peale kantav.

  Caparol OptiGrund E.L.F. on ühtlustav kruntvärv kandmiseks suurepoorilistele, imavatele, kergelt liivase pealispinnaga krohvidele ja betoonpindadele välis- ja sisetöödel või kipskartong- ja kipsplaatidele kandmiseks sisetöödel enne pinna katmist dispersioon-, silikoonvaik- ja polümerisaatvaikvärvidega. Kasutatakse ka ilma plahvatuse eest kaitstud installatsioonideta ja ebapiisava ventilatsiooniga ruumides, samuti ruumides, milles toodetakse või hoitakse tubakatooteid ja toiduaineid. Tänu eriti peente osakestega SilaCryl tehnoloogiale tungib OptiGrund E.L.F. sügavale pinna sisse ja muudab selle hüdrofoobseks.

  Spetsiaalne indikaator võimaldab ultraviolettlambiga kruntkihti kindlaks teha ka pärast pinna katmist. Selleks kraabitakse kattekiht ettevaatlikult kuni aluspinnani välja ja valgustatakse ultraviolettlambiga. OptiGrund E.L.F.-i tunneb seejuures ära sinakas-violetse refleksiooni järgi.

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  • Kulunorm: 5 - 7 m²/l olenevalt aluspinna imavusest. Täpne materjalikulu teha kindlaks objektil proovikatmise käigus.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ca 12h pärast ülevärvitav. Madalam temperatuur pikendab kuivamisaega.
  • Töövahendid: pintsel, rull ja pihustusseadmed
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 10,3 kg
  Pakendi suurus (L) 10
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sise- ja välistingimustes