NO BRAND

Krunt-niiskustõke Aquastop 1L

Toote kood: 500214142

EAN kood: 4740381000485

Eskaro Aquastop on krunt-kontsentraat poorsetele ja imevatele pindadele sisetöödel. Sobib poorsete ja niiskustundlike pindade kruntimiseks enne värvimist vesilahustuvate värvidega, plaatimist, tapeedi liimimist ja pahteldamist. Eskaro Aquastop...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,20 € / tk 3,50 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Eskaro Aquastop on krunt-kontsentraat poorsetele ja imevatele pindadele sisetöödel. Sobib poorsete ja niiskustundlike pindade kruntimiseks enne värvimist vesilahustuvate värvidega, plaatimist, tapeedi liimimist ja pahteldamist.

  Eskaro Aquastop on vesilahustuv krunt-kontsentraat poorsetele ja imevatele pindadele sisetöödel. Sobib poorsete ja niiskustundlike pindade kruntimiseks sisetingimustes enne värvimist vesilahustuvate värvidega, plaatimist, tapeedi liimimist ja pahteldamist.

  Kasutada ainult lahjendatud kujul. Tänu suurele kuivaine sisaldusele säilitab kõik omadused ka suurima lubatud lahjendusprotsendi korral. Kanda pinnale üks kiht. Vähendab värvikulu. Kuivab kiiresti ja on peaaegu lõhnatu.

  ● Värvus helesinine, kuivanuna läbipaistev.
  ● Lahjendatud krundi kulu: vähese imavusega pindadel (kivi, kipsplaat, jne) 10m²/l; keskmise imavusega pindadel (krohv, betoon, tellis, puitkiudplaat jne) 6-8m²/l; suure imavusega pindadel (gaasbetoon jne) 3-4m²/l.
  ● Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): 2-6 h

  Toodet lahjendatakse veega 1:5 (1 osa vahendit : 5 osa vett).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1 kg
  Pakendi mõõtmed 8.4 x 8.4 x 26.0 cm