DULUX

Kruntvärv Bindo Base, valge (BW) 10L

Toote kood: 500083953

EAN kood: 7391306074639

Sadolin Bindo Base on veepõhine kruntvärv sisetöödeks. Nakkub tugevasti aluspinnaga, ühtlustab aluspinna imavust, suurendab värvitava pinna hõõrdekindlust ning vähendab pinnavärvi kulu. Bindo Base kruntvärvi kasutamine võimaldab viimistleda ka...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 64,90 € / tk 54,08 € / tk 6,49 € / l 5,41 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Sadolin Bindo Base on veepõhine kruntvärv sisetöödeks. Nakkub tugevasti aluspinnaga, ühtlustab aluspinna imavust, suurendab värvitava pinna hõõrdekindlust ning vähendab pinnavärvi kulu.

  Bindo Base kruntvärvi kasutamine võimaldab viimistleda ka selliseid probleemseid pindu nagu keraamiline plaat või tööstuslikult värvitud pind. Pinnavärviva sarnasesse tooni toonitud kruntvärv tõstab värvitava pinna kattevõimet, võimaldades saavutada pinna nõuetekohase katvuse ka vähemate lõppviimistluskihtide arvuga. Värv ei tilgu ning kuivab kiiresti.

  Bindo Base on mõeldud seinte, lagede, mööbli, liistude, siseuste jms pindade kruntimiseks elu- ning ühiskondlikes ruumides. Sobib uue ja varem värvitud puit-, krohv-, betoon- ja tellispinna, puitkiud- ja puitlaastplaadi, kipsplaadi ning pahteldatud pinna kruntimiseks. Tänu headele nakkeomadustele sobib toode ka laminaadi, klaasi, tugeva PVC, tööstuslikult värvitud ja lakitud pinna ning keraamiliste plaatide kruntimiseks.

  Värvi toon on valge (BW) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Acomix toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  • Kulunorm: 5-8 m²/l sõltuvalt pinna imavusest
  • Kuivamisaeg (+23°C; RH 65%): tolmukuiv 1-2h möödudes, ülevärvitav lateksvärviga 4h möödudes ning akrüül- ja alküüdvärviga 12-16h pärast
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull, pihusti
  • Nõutavad värvimistingimused: õhu- ja pinnatemperatuur +10...25°C, suhteline õhuniiskus 40...80%.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 13 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 30.0 x 22.0 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Lahusti Vesi
  Läikivusaste Matt
  Pakendi suurus (L) 10