CAPAROL

Kruntvärv Caparol Putzgrund 610 8kg

Toote kood: 500214599

EAN kood: 4002381812315

Caparol Putzgrund 610 on veega lahjendatav, nakkuvust parandav, täitev spetsiaalne kruntvärv kandvatele mineraalsetele aluspindadele välis- ja sisetöödeks. Ilmastikukindel, vetthülgav, hea kattevõime ja nakkuvusega. Caparol Putzgrund 610 on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 27,00 € / tk 22,50 € / tk 3,38 € / kg 2,81 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Putzgrund 610 on veega lahjendatav, nakkuvust parandav, täitev spetsiaalne kruntvärv kandvatele mineraalsetele aluspindadele välis- ja sisetöödeks. Ilmastikukindel, vetthülgav, hea kattevõime ja nakkuvusega.

  Caparol Putzgrund 610 on ilmastikukindel, vetthülgav, hea kattevõime ja nakkuvusega, veega lahjendatav, keskkonnasõbralik ja vähese lõhnaga, toonitav ColorExpressi toonimismasinates.

  Caparol Putzgrund 610 on kunstvaikkrohvi, silikoonvaikkrohvi, dispersioon-silikaatkrohvi, mineraalkrohvi või kirjukivikrohvi all kasutatav krunt spetsiaalselt nakkuvust parandava eelviimistluse tegemiseks, mis oluliselt hõlbustab nende materjalide pealekandmist ja struktureerimist ning võimaldab suuri pindu kiiremini katta.

  Lisaks sellele vähendatakse Caparol Putzgrund 610-ga välistöödel aluskrohvi veeimavust, sest struktuurkrohvi defektsete kohtade kaudu sissetungiv vesi hoitakse aluskrohvist eemal.

  • Kulunorm: 2,9 - 4 m²/kg olenevalt aluspinnast ja kasutusmeetodist. Karedatel pindadel on materjalikulu vastavalt suurem. Täpne materjalikulu teha kindlaks objektil proovikatmise käigus.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ca 12 tunni pärast ületöödeldav. Madalam temperatuur pikendab kuivamisaega.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: rull, pintsel või pihustusseade
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 8 kg
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi