CAPAROL

Kruntvärv Caparol SamtGrund, valge 10L

Toote kood: 500214395

EAN kood: 4002381809506

Caparol SamtGrund E.L.F. on vesialusel keskkonnasõbralik kruntvärv sisepindadele. Hea kattevõimega ja lihtsasti töödeldav. Kasutatakse sileda, nakkuvust parandava ja struktuuri säilitava kruntkihina siledatel ja nõrgalt imavatel...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 38,60 € / tk 32,17 € / tk 3,86 € / l 3,22 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol SamtGrund E.L.F. on vesialusel keskkonnasõbralik kruntvärv sisepindadele. Hea kattevõimega ja lihtsasti töödeldav. Kasutatakse sileda, nakkuvust parandava ja struktuuri säilitava kruntkihina siledatel ja nõrgalt imavatel aluspindadel.

  Aluspinnaks sobivad krohvitud pinnad, kipsplaatpinnad, betoon, poorbetoon, müüritised, kandvad värvkatted, tapeeditud pinnad ja puitpinnad.

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  • Kulunorm: ca 7,4m²/l kihi kohta siledal aluspinnal. Karedatel aluspindadel on materjali kulu vastavalt suurem. Täpne materjali kulu teha kindlaks proovikatmise teel.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): kuiv ja ülevärvitav 4-6h möödudes. Täielik kuivamine 3 päeva möödudes. Madalam temperatuur ja suurem õhuniikus pikendavad kuivamisaega.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull või pihustusseade
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Värvi toon on valge - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 14,7 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 30.0 x 25.0 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Pakendi suurus (L) 10

  Vaata ka