CERESIT

Kruntvärv Ceresit CT16, 10L

Toote kood: 500206039

EAN kood: 5900089616107

Kruntvärv Ceresit CT16 on mõeldud sünteetiliste vaikude dispersioon aluspindade kruntimiseks õhukeste krohvi-, pahtli ja värvikihtide all. Pakend: 10 l plastämbris.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 35,05 € / tk 29,21 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ceresit CT16 on kruntvärv, mis parandab õhukeste krohvikihtide ja värvide nakkumist nii hoonete sise- kui ka välispindadel. Lihtsustab krohvi pealekandmist. Ceresit CT 16 parandab õhukeste krohvikihtide ja värvide nakkumist nii hoonete sise- kui ka välispindadel. Soovitatakse sarrusekihi kruntimiseks hoonete soojustamisel kergmärjal meetodil Ceresit Ceretherm soojustussüsteemides ja hariliku krohvi puhul. Värviga võib katta ka puitlaast- ja kipskartongplaate ning kipskrohviga kaetud pindu, igat liiki betoonpindu ja aluspinnaga tugevasti nakkunud värvikihte. Aluspindade kruntimine värviga CT 16 vähendab oluliselt nende imavust, mis omakorda väldib hiljem värvikihile kantavate materjalide liiga kiiret kuivamist. CT 16 sisaldab peeneteralist sideainet, mis muudab krunditud pinnad karedamaks ja faktuuri vormimise jaoks vastupidavamaks. See omadus suurendab ka krohvisegude, pahtli ja värvide nakkuvust aluspinnaga. Materjal katab väga hästi ja ühtlustab aluspinna värvuse, vältides seega hiljem ka plekkide tekkimist värvilistele mineraalsetele või sünteetilistele krohvipindadele. Toonitav.

  Koostisained: mineraalseid täiteaineid sisaldav sünteetiliste vaikude vesidispersioon. Tihedus: ligikaudu 1,5 kg/dm3. Kasutustemperatuur: + 5° kuni +25 °C. Kuivamisaeg: umbes 3 tundi Orienteeruv materjalikulu: 0,2 – 0,35 l/m² kohta, sõltuvalt aluspinna tasasusest ning niiskusesisaldusest. Säilivus 12 kuud, hoida külmumise eest.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 14,93 kg
  Pakendi mõõtmed 29.2 x 29.2 x 22.1 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Värv Valge
  Pakendi suurus (kg) 15
  Materjalikulu (kg/m²) 0,2 - 0,35