ICOPAL

Kummibituumen Icopal Waterrenovator, 20kg

Toote kood: 500552482

EAN kood: 5904182291155

Väga hästi aluspinnale kinnituv veebaasil lahustatav hajutatav kummibituumenmass on kõrge vastupidavusega madalatele ja kõrgetele temperatuuridele. Ei sisalda mürgiseid orgaanilisi lahusteid. Maht 20 kg. Kasutatakse bituumen-katusekatete...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 40,95 € / tk 34,13 € / tk 2,05 € / kg 1,71 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Väga hästi aluspinnale kinnituv veebaasil lahustatav hajutatav kummibituumenmass on kõrge vastupidavusega madalatele ja kõrgetele temperatuuridele. Ei sisalda mürgiseid orgaanilisi lahusteid. Maht 20 kg.

  Kasutatakse bituumen-katusekatete uuendamiseks ja konserveerimiseks, aluspindade kruntimiseks, vett mitteläbilaskvate põrandate, seinte, vundamentide ja muude hooneosade rajamiseks ning kasutakse korrosiooni eest kaitsva kihina plekkkonstruktsioonide elementidel.

  Paigaldustemperatuur peab olema vähemalt olema +10°C. Korraga pealekantava kihi maksimaalne paksus on 1 mm. Hüdroisolatsioonikihi moodustamiseks tuleb peale kanda vähemalt kaks kihti. Ühe kihi kuivamisaeg temperatuuril +20 °C on umbes 6 tundi. Kuivades muutub kummibituumeni värvus pruunist mustaks. Kummibituumeni kulu 1 kihi jaoks on 0,8-1,1 kg/m².

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 20 kg