ISOVER

Läbiviigutihend Isover Vario, 160mm, 2tk

Toote kood: 500820133

EAN kood: 6416923045891

ISOVER VARIO läbiviigutihendid on valmistatud elastsest ja vastupidavast EPDM-vahtkummist, mis tagavad läbiviikude õhu- ja veeaurutiheduse. ISOVER VARIO läbiviigutihendid on kaetud ühelt poolt kleepepinnaga, millel on peal kaitsepaber. See...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 12,90 € / tk 10,75 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  ISOVER VARIO läbiviigutihendid on valmistatud elastsest ja vastupidavast EPDM-vahtkummist, mis tagavad läbiviikude õhu- ja veeaurutiheduse.

  ISOVER VARIO läbiviigutihendid on kaetud ühelt poolt kleepepinnaga, millel on peal kaitsepaber. See eemaldatakse paigaldamise käigus!

  Paigaldage läbiviigutihend oma kohale ja kontrollige, et nakkepind on kuiv, tolmuta ning vaba mustusest ja rasvast. Nakkepind peab olema ka sile, et tihendi liimipind nakkuks korralikult aluse külge ja tagaks hea tiheduse. Eemaldage kaitsepaber liimipinnalt ja vajutage tihend hea nakke tagamiseks tugevalt aluspinna külge kinni. Ventilatsioonikanalite ja elektrijuhtmete jaoks tehtud läbiviigud on õhutihedate konstruktsioonide rajamisel ühed kõige olulisemad piirkonnad. ISOVER VARIO läbiviigutihendid on loodud just sellel otstarbel. Tihendid paigutatakse läbiviikude peale ja ühendatakse õhutihedalt aurutõkkekile külge tihendi oma liimi abil. Vajadusel kasutatakse lisatihendamiseks teipi MultiTape SL ja tihendusmassi Vario DF.

  ISOVER VARIO läbiviigutihendid moodustavad ühe osa Isoveri õhutihendussüsteemist, mis koos teiste toodetega tagavad aurutõkkekile tiheduse ja koos sellega niiskuskindlad ja energiatõhusad konstruktsioonid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,064 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 30.0 x 2.0 cm
  Tüüp Passiiv- ja madal energia lahendus