CAPAROL

Laevärv Caparol Samtex 3, täismatt, valge 10L

Toote kood: 500084253

EAN kood: 4002381730497

Caparol Samtex 3 E.L.F. on keskkonnasõbralik, täismatt ja pesukindel lateksvärv siledatele sisepindadele. Veega vedeldatav, keskkonnasõbralik ja väga vähese lõhnaga. Toode ei sisalda lahusteid ega eralda tervistkahjustavaid aineid (E.L.F)....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 42,00 € / tk 35,00 € / tk 4,20 € / l 3,50 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Samtex 3 E.L.F. on keskkonnasõbralik, täismatt ja pesukindel lateksvärv siledatele sisepindadele. Veega vedeldatav, keskkonnasõbralik ja väga vähese lõhnaga. Toode ei sisalda lahusteid ega eralda tervistkahjustavaid aineid (E.L.F).

  Samtex 3 E.L.F on väga valge värvusega ning heade katmisomadustega. Kergesti kasutatav. Siledate, pesemiskindlate, struktuuri säilitavate elegantsete tuhmmati pinnaga värvkatete saamiseks siseruumides. Lisaks sellele sobivad need värvid suurepäraselt paber-, reljeefsetele ning reljeeftrükiga tapeetidele ja klaasriidest seinakatetele. Kuna värvi pealekandmisel ega kuivamisel ei eraldu mingeid tervistkahjustavaid aineid, siis võib värve kasutada ruumides, kus viibivad inimesed. Sobib kasutamiseks koolides, lasteaedades, büroohoonetes, restoranides, haiglates ja koridorides.

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  • Kulunorm: u 7,5m²/l
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 4-6h möödudes; täielik kuivamine ja koormustaluvus saavutatakse 3 päeva möödudes. Madalam temperatuur ja suurem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull või õhuvaba pihustamine
  • Märghõõrdekindlus: klass 2, vastab standardi DIN 53 778 klassile "pesemiskindel"
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 14,7 kg
  Kasutus Sisetingimustes
  Läikivusaste Täismatt
  Lahusti Vesi
  Pakendi suurus (L) 10

  Vaata ka