ESKARO

Laevärv Eskaro Primo 2, valge (A) 9,0L

Toote kood: 500222656

EAN kood: 4740381010873

Eskaro Primo 2 on suurepärase kattevõimega täismatt vesialuseline akrülaatvärv lagede värvimiseks ja seinte kruntimiseks. Lumivalge värv sisaldab armeerkiude ning talub ka kerget märgpuhastust. Primo 2 on lumivalge laevärv kuivadesse ruumidesse,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 26,90 € / tk 22,42 € / tk 2,99 € / l 2,49 € / l 34,90 € / tk 29,08 € / tk Pakkumine kehtib kuni 27.06.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Eskaro Primo 2 on suurepärase kattevõimega täismatt vesialuseline akrülaatvärv lagede värvimiseks ja seinte kruntimiseks. Lumivalge värv sisaldab armeerkiude ning talub ka kerget märgpuhastust.

  Primo 2 on lumivalge laevärv kuivadesse ruumidesse, nt elutoad, bürood, ühiskondlikud ruumid. Sobib ka sisetöödel seinte kruntimiseks enne vesialuseliste värvidega katmist. Katab juba esimese kihiga. Seda on mugav pinnale kanda - ei pritsi ega tilgu. Kuivades moodustab ühtlase, sileda, täismati pinnakatte. Kandes pinnale paksus kihis täidab mikropraod ja ei mõrane tänu värvi koostisse kuuluvatele spetsiaalsetele armeerkiududele. Värvi kuivanud pind talub kerget märgpuhastust. Ei takista pinna loomulikku hingamist.

  Värv ei erita õhku kahjulikke ühendeid, vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassi M1 nõuetele. M1 klassi tooted on turvaline valik ka hingamisteede haigusi põdevatele või allergia all kannatavatele inimestele.

  Toode kannab ka Euroopa Liidu ökomärgistust EÜ ökomärgistus "Euroopa Liidu Lilleke" – märk mis kinnitab toote vastavust Euroopa Komisjoni kehtestatud ökoloogilistele kriteeriumitele. Teavitab ostjat sellest, et värv on võrreldes teiste värvidega tervisele ja keskkonnale ohutum. Kogu ökomärgisega toote elutsükkel on hooliva suhtumise protsess – hoolivus nii
  keskkonna kui ka oma elupaiga suhtes ‒, alates tooraine tootmisest, värvi tootmis- ja müügiprotsessist ning lõpetades jääkide käitlemisega. (EU Ecolabel: EE/07/01)

  Aluspindadeks sobivad uued või varem värvitud mineraalpinnad, betoon-, gaasbetoon-, kipsplaat-, pahteldatud, krohvitud ja rullmaterjalidega kaetud pinnad.

  • Kulunorm: 7 - 12 m²/l
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 1-2h möödudes, täielik kuivamine 4 tundi
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: värvirull (niidi pikkusega 10-14 mm), värvipihusti (düüsi läbimõõduga 0,017 – 0,021 tolli)

  • Märghõõrdekindlus (ISO 11998): klass 3
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: +10...+25ºС

  Värvi toon on valge (A) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Eskarocolor toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 16,38 kg
  Pakendi mõõtmed 29.4 x 29.4 x 22.2 cm
  Pakendi suurus (L) 9
  Läikivusaste Täismatt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sisetingimustes