TRI-BIO

Lemmikloomade lõhnaeemaldaja Tri-Bio 420ml

Toote kood: 500939895

EAN kood: 853017004185

Lemmikloomade lõhna ja plekkide bioeemaldaja - kõrvaldab kohe ja täielikult kasside ja koerte uriini ning fekaalide ja muude ebameeldivate eritiste lõhnu vaipadelt, pehmelt mööblilt, puult, laminaadilt ning muudelt pindadelt. Soovitatud linnu-...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,19 € / tk 3,49 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Lemmikloomade lõhna ja plekkide bioeemaldaja - kõrvaldab kohe ja täielikult kasside ja koerte uriini ning fekaalide ja muude ebameeldivate eritiste lõhnu vaipadelt, pehmelt mööblilt, puult, laminaadilt ning muudelt pindadelt.

  Soovitatud linnu- ja loomapuuride puhastamiseks ning aretusettevõtetes, loomakliinikutes ja -poodides kasutamiseks, ja kõikjalt mujalt, kus on probleeme ebameeldivate lõhnadega. Kõrvaldab ja likvideerib ebameeldivate lõhnade tekkeallikad, mitte ei varja neid. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,45 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 25.5 cm