SOUDAL

Liimvaht Soudal Soudabond Easy 750ml

Toote kood: 501019614

EAN kood: 5411183122888

Soudal Soudabond Easy on kasutusvalmis ühekomponentne isepaisuv püstoli abil kasutatav liimvaht. Kasutamiseks isolatsiooniplaatide ja kergete dekoratiivsete elementide puhtaks, efektiivseks ja jäävaks liimimiseks seintele ja katustele....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,99 € / tk 5,83 € / tk 9,32 € / l 7,77 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Soudal Soudabond Easy on kasutusvalmis ühekomponentne isepaisuv püstoli abil kasutatav liimvaht. Kasutamiseks isolatsiooniplaatide ja kergete dekoratiivsete elementide puhtaks, efektiivseks ja jäävaks liimimiseks seintele ja katustele.

  Soudabond Easy liimvahul on väga hea algnake, ka madalatel temperatuuridel. Võib kasutada temperatuuridel alates -5°C (ballooni temperatuur peab sealjuures olema minimaalselt +5°C).

  Ökonoomne tänu täpsele doseerimisele - ühe ballooniga võimalik kinnitada kuni 12m² isolatsiooniplaate (2 triipu m² kohta).

  Liimvaht sobib nii vertikaalsetele kui ka horisontaalsetele pindadele. Sellel on head isolatsiooniomadused. Jääb elastseks ning ei hakka murenema. Sobib tänu headele täiteomadustele ka ebatasastele pindadele. Minimaalne järelpaisumine võimaldab isolatsiooniplaatide täpset ja kiiret paigaldamist.

  Soudabond Easy sobib kasutamiseks väga laia valiku materjalide puhul, näiteks puitlaastplaat, kipsplaat, katusematerjalid, betoon, kivi, tellis, puit, erinevad isolatsiooniplaadid ja dekoratiivsed elemendid polüuretaanist, polüstüroolist, fenoolvaikudest jms. Sobib kasutamiseks koos enamike värvide, lahustite ja kemikaalidega. Ei mädane ega vanane. Kaitsta UV-kiirguse eest värvi või hermeetikuga.

  Sobib kasutamiseks mittekandvate vaheseinte ehitusel plokkide sidumiseks - asendab mörti. Võrreldes kuivsegude kasutamisega väga suur võit nii ajas kui mahus. Kuivab kiiresti - horisontaalsel pinnal või pindu katta või krohvida juba 1 tunni möödudes.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,8 kg
  Pakendi mõõtmed 6.6 x 6.6 x 33.0 cm