ISOVER

Liiteteip Isover Vario/Facade KB 3, 60mm x 50m

Toote kood: 501007965

EAN kood: 4260017616137

ISOVER VARIO/FACADE KB 3 teip on valmistatud võrktugevdusega PE-kilest. Liim-aineks on akrüülipõhine liimmass. Teibil on üheosaline liimriba ning liimriba on kaitstud silikoonpaberiga. ISOVER VARIO/FACADE KB 3 on ühepoolne vastupidav ja heade...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 59,00 € / tk 49,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  ISOVER VARIO/FACADE KB 3 teip on valmistatud võrktugevdusega PE-kilest. Liim-aineks on akrüülipõhine liimmass. Teibil on üheosaline liimriba ning liimriba on kaitstud silikoonpaberiga.

  ISOVER VARIO/FACADE KB 3 on ühepoolne vastupidav ja heade nakkeomadustega ühendusteil. Kasutatakse peamiselt aurutõkkekile VARIO KM Duplex ja/või spetsiaalpinnakattega tuuletõkkeplaatide Isover RKL 31 Facade ja/või Isover RKL 31 Facade EJ omavaheliste ühenduste tihendamiseks. Teibiga sobib tihendada ka muid materjale (PA, PE, PU, PP, ALU, paber). Isover Vario läbiviikude ning erinevate Isover Vario nurgaühenduste tihendamiseks see teip ei sobi (kasutatakse Isover Vario Multitape SL-i).

  • Kasutustemperatuur -40ºC kuni + 80ºC
  • Kasutuskoht - Vario Duplex aurutõkkekile omavaheliste liitekohtade tihendamine ning Facade pinnakattega tuuletõkketoodete omavaheliste liitekohtade tihendamine.
  • Paksus 0.27mm ± 0.05mm, DIN EN 1942

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,2 kg
  Pakendi mõõtmed 0.0 x 20.0 x 6.0 cm
  Tüüp Passiiv- ja madal energia lahendus
  Laius (cm) 6
  Pikkus (cm) 5 000