Looduslik taimehoolitseja F, 500ml

Toote kood: 501426523

EAN kood: 4742604009732

Kasutusvalmis lahus taimede üldtervisliku seisundi parandamiseks. Ennetaval kasutamisel aitab suurendada taimede vastupanuvõimet. Maht 500 ml. Ekstrakt tõstab taimede kasvuenergiat viies lehtedele ka hulgaliselt erinevaid mikroobe, mis suruvad...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,90 € / tk 4,92 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kasutusvalmis lahus taimede üldtervisliku seisundi parandamiseks. Ennetaval kasutamisel aitab suurendada taimede vastupanuvõimet. Maht 500 ml.

  Ekstrakt tõstab taimede kasvuenergiat viies lehtedele ka hulgaliselt erinevaid mikroobe, mis suruvad alla haigustekitajaid.

  Kasutamine: Õuna-, pirni-ja ploomipuud, roosid, lilled, dekoratiivtaimed aias, rõdul või toas, kurgi, tomati- ja paprikataimed, maasikas, kartul, okaspuud jt. Enne kasutamist hoolikalt raputada. Taimede ennetav ja korduv piserdamine on soovitatav 7-10 päevaste intervallidega. Ärge unustage pritsida ka lehtede alumisele küljele.

  Kasutusaeg: Kõige parem on toodet kasutada hommikul või õhtul. Kindlasti tuleks hoiduda pritsimast keskpäeval, sest päike võib lehtedel olevate vedelikutilkade koosmõjul tekitada suurendusklaasi efekti.
  Saagikoristust ei ole vaja toote kasutamise tõttu edasi lükata. Toodet võib kasutada ka mahepõllumajanduses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,5 kg
  Pakendi mõõtmed 4.5 x 11.0 x 27.0 cm