SAKRET

Lubitsementmört Sakret PM Super 25kg

Toote kood: 500219277

EAN kood: 4751006561847

Sakret PM Super on lubja ja tsemendi sideainel krohvi- ja müürisegu seintele ja lagedele välis- ja sisetöödel. Käsitsi pealekandmiseks. Mineraalsete aluspindade krohvimiseks (tellised, plokid, betoon, maakivi). Värvus hall.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,25 € / tk 3,54 € / tk 0,17 € / kg 0,14 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Sakret PM Super on sobilik tsement- või lubitsementkrohvidega krohvitud aluspindade ülekrohvimiseks; ka telliste ja plokkide ladumiseks, vuukimiseks. Eriti sobilik soklite krohvimiseks.

  PM Super on hüdrofoobsete lisandite, kõrge mehhaanilise tugevusega. Hea veeauru läbilaskvus- ja veehülgavusvõimega.

  Mördiga töödeldav aluspind peab olema tugev, kuiv, stabiilne ja ilma pragudeta. Puhastada nõrkadest, pudedatest ja irduvatest kihtidest nagu mustus, soolad, tolm, õli- või värvijäägid jne. Eriti tihedad ja siledad pinnad eelnevalt karestada. Suure imavusega aluspinnad kruntida Sakret BG või UG-ga, tolmused pinnad kruntida Sakret TGW-ga, siledad betoonpinnad ja keraamilisest tellistest pinnad kruntida Sakret QG-ga. Kinni katta kohad, mis ei ole ette nähtud krohvimiseks (metallpinnad, aknaraamid, klaasid jne).

  Kuivsegu segada külma veega puhtas anumas kuni ühetaolise massi tekkeni, mörti ei tohi jääda segamata tükke. Lasta mördil seista ca 3 minutit ning korrata segamist. Tarduma hakkavasse segusse vett mitte lisada! Segu kanda aluspinnale teraskellu või -liibi abil kihipaksusega 5 kuni 25 mm. Üle 25 mm kihipaksuse puhul kasutada segus raabits- või klaaskiust fassaadivõrku. Pind tasandada rihtlati, pahtli- või krohvilabidaga. Kuivanud pindu saab töödelda plast-, kummi- või kivihõõrutiga. Krohvitud pind on viimistletav vähemalt 24 h möödudes. Värvitav vähemalt 14 päeva möödudes. Krohvitud pinnad on viimistletavad Sakreti dekoratiivkrohvide ja fassaadivärvidega. Optimaalne aluspinna ja välisõhu temperatuur kasutusajal +5°C kuni +25°C, vältida kõrgemaid, kui +30°C temperatuure ja miinuskraade.

  PM Super vastab survetugevusklassile M5, krohviklass CS III. Nakketugevus ≥0,15 N/mm². Tulekindluse klass A1. Külmakindluse klass F5. Ühekordne kihipaksus 5-25mm. Terasuurus kuni 1mm. Kulu ca 1,6 kg/m²/1mm kihipaksuse korral. Säilivusaeg 12 kuud alates tootmiskuupäevast.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Pakendi mõõtmed 52.0 x 28.0 x 11.0 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Värv Hall
  Kihi paksus (mm) 5 - 25
  Materjalikulu (kg/m²) 16
  Veetarve (l/kg) 0,16
  Pakendi suurus (kg) 25