TIKKURILA

Mööbli- ja terrassiõli Valtti 9,0 L, pruun

Toote kood: 500609597

EAN kood: 6408070049228

Lahustipõhine pruun puiduõli aiamööbli, terrasside, paadisildade töötlemiseks välistöödel. Kaitseb puitu niiskuse ja määrdumise. Sobib uuele ja varem õlitatud puidule. Värvus pruun, kogus 9,0 L. Läikeaste ei ole määratletav. Toode imendub puitu...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 69,00 € / tk 57,50 € / tk 7,67 € / l 6,39 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Lahustipõhine pruun puiduõli aiamööbli, terrasside, paadisildade töötlemiseks välistöödel. Kaitseb puitu niiskuse ja määrdumise. Sobib uuele ja varem õlitatud puidule. Värvus pruun, kogus 9,0 L.

  Läikeaste ei ole määratletav. Toode imendub puitu ja ei jäta nähtavat kilet. Kulu 5-7 m²/l olenevalt puidu poorsusest. Pakkimisviis 0,9 l; 2,7 l; 9 l. Vedeldi Unit Eko. Värvimisvahend: pintsli, pihusti või käsnaga. Kuivamisaeg +23°C ja 50%-lise õhu suhtelise niiskuse juures pinnakuiv mõne tunni möödudes. Kuivamist mõjutavad pinna poorsus ja kasutatud puiduõli kogus. Järgmise kihi võib pinnale kanda õli kuivades. Vastupidavus ilmastikule, hooldustöötlemine vajadusel. Aasta läbi õues olevad pinnad soovitame töödelda igal aastal. Kuivainesisaldus 25 %. Erikaal 0,9 kg/l. Ladustamine: Toode talub külmladustamist ja –transporti. Halvasti suletud, poolik ja/või toonitud toode ei talu pikaajalist ladustamist. Poolikus purgis oleva toote omadused võivad muutuda.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 7,74 kg
  Pakendi mõõtmed 32.5 x 31.0 x 20.0 cm
  Kasutus Välistingimustes
  Lahusti Lahusti
  Pakendi suurus (L) 9