HAMMERITE

Metallivärv Hammerite Hammered, vaskne 250ML

Toote kood: 500209861

EAN kood: 5011867036090

Hammerite Hammered on läikiv vasardatud pinna efektiga vaskset tooni metallikaitsevärv, mis on mõeldud erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks. Sobiv kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Sobiv kasutamiseks...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,30 € / tk 3,58 € / tk 17,20 € / l 14,33 € / l 5,20 € / tk 4,33 € / tk Pakkumine kehtib kuni 27.06.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Hammerite Hammered on läikiv vasardatud pinna efektiga vaskset tooni metallikaitsevärv, mis on mõeldud erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks. Sobiv kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

  Sobiv kasutamiseks erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks, nt kandvad teraskonstruktsioonid, metallpostid, -piirded, -uksed, -väravad jne. Võib kanda otse roostes pinnale. Üldjuhul ei nõua krundi ja alusvärvi kasutamist. Tagab pikaajalise kaitse rooste vastu. Kuivab kiiresti. Värv sobib uute või varem värvitud mustmetallpindade viimistlemiseks. Samuti roostevaba terase, galvaniseeritud ja värvilisest metallist (vask, alumiinium vms) pindade värvimiseks kui need on eelnevalt krunditud Hammerite erimetallide kruntvärviga. Puutekuiv 2h möödudes, ülevärvitav 4h möödudes (tingimustes 23˜°C, RH 50%). Katvus kahe kuni nelja kihi pealekandmisel 5m²/l. Vedeldi Hammerite Brush Cleaner & Thinner. Hammerite Hammered metallikaitsevärvi on 8 erinevat valmistooni, mida võib vajadusel omavahel segada. Vasardatud ja siledaid toone ei tohi omavahel segada.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,25 kg
  Pakendi mõõtmed 4.8 x 4.8 x 8.0 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Läikivusaste Läikiv
  Lahusti Lahusti
  Pakendi suurus (L) 0,25