HAMMERITE

Metallivärv Hammerite Satin, must 250ML

Toote kood: 500553074

EAN kood: 5011867036182

Hammerite Satin on poolmatt must metallikaitsevärv, mis on mõeldud erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks. Sise- kui välistingimustesse. Võib kanda otse roostes pinnale. Moodustab sileda pinna. Üldjuhul ei nõua krundi...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,30 € / tk 3,58 € / tk 17,20 € / l 14,33 € / l 5,20 € / tk 4,33 € / tk Pakkumine kehtib kuni 27.06.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Hammerite Satin on poolmatt must metallikaitsevärv, mis on mõeldud erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks. Sise- kui välistingimustesse. Võib kanda otse roostes pinnale.

  Moodustab sileda pinna. Üldjuhul ei nõua krundi ja alusvärvi kasutamist. Tagab pikaajalise kaitse rooste vastu. Kuivab kiiresti. Värv sobib uute või varem värvitud mustmetallpindade viimistlemiseks. Samuti roostevaba terase, galvaniseeritud ja värvilisest metallist (vask, alumiinium vms) pindade värvimiseks kui need on eelnevalt krunditud Hammerite erimetallide kruntvärviga. Puutekuiv 2h möödudes, ülevärvitav 4h möödudes (tingimustes 23˜°C, RH 50%). Katvus kahe kuni nelja kihi pealekandmisel 5m²/l. Vedeldi Hammerite Brush Cleaner & Thinner. Hammerite Satin võib vajadusel segada kõigi Hammerite Smooth värvidega. Vasardatud ja siledaid toone omavahel segada ei tohi.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,25 kg
  Pakendi mõõtmed 4.8 x 4.8 x 8.0 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Lahusti Lahusti
  Läikivusaste Poolmatt
  Pakendi suurus (L) 0,25