HAMMERITE

Metallivärv Hammerite Smooth, hõbedane 250ML

Toote kood: 500553007

EAN kood: 5011867036106

Hammerite Smooth on läikiv hõbedane metallikaitsevärv, mis on mõeldud erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks. Sobiv kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Moodustab sileda pinna. Võib kanda otse roostes pinnale....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,30 € / tk 3,58 € / tk 17,20 € / l 14,33 € / l 5,20 € / tk 4,33 € / tk Pakkumine kehtib kuni 27.06.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Hammerite Smooth on läikiv hõbedane metallikaitsevärv, mis on mõeldud erinevate metallpindade pikaajaliseks kaitseks ja viimistlemiseks. Sobiv kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Moodustab sileda pinna.

  Võib kanda otse roostes pinnale. Üldjuhul ei nõua krundi ja alusvärvi kasutamist. Tagab pikaajalise kaitse rooste vastu. Kuivab kiiresti. Värv sobib uute või varem värvitud mustmetallpindade viimistlemiseks. Samuti roostevaba terase, galvaniseeritud ja värvilisest metallist (vask, alumiinium vms) pindade värvimiseks kui need on eelnevalt krunditud Hammerite erimetallide kruntvärviga. Puutekuiv 2h möödudes, ülevärvitav 4h möödudes (tingimustes 23˜°C, RH 50%). Katvus kahe kuni nelja kihi pealekandmisel 5m²/l. Vedeldi Hammerite Brush Cleaner & Thinner. Hammerite Smooth metallikaitsevärvi on 9 erinevat valmistooni. Hammerite Smooth Silver'it ei tohi segada teiste Hammerite toodetega.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,25 kg
  Pakendi mõõtmed 4.8 x 4.8 x 8.0 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Läikivusaste Läikiv
  Lahusti Lahusti
  Pakendi suurus (L) 0,25