NO BRAND

Metallivärv Maston Hammer Hammered, valge, 250ml

Toote kood: 500776391

EAN kood: 6412498870029

Maston metallivärv moodustab kõikidele metallpindadele tugeva, läikiva pinna. Võib kanda otse töödeldavatele pindadele, ka roostes pindadele. Kulu: sõltuvalt kasutuskohast ja pealekandmisviisist 5-6 m2/l. Õhku ja niiskust mitteläbilaskev...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,35 € / tk 4,46 € / tk 21,40 € / l 17,83 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Maston metallivärv moodustab kõikidele metallpindadele tugeva, läikiva pinna. Võib kanda otse töödeldavatele pindadele, ka roostes pindadele. Kulu: sõltuvalt kasutuskohast ja pealekandmisviisist 5-6 m2/l.

  Õhku ja niiskust mitteläbilaskev värvikiht peatab korrosiooni ja kaitseb tõhusalt metallpinda. Sobib ka puitpindade töötlemiseks. Tee nii. EELTÖÖD: Eemaldage värvitavalt pinnalt terasharjaga lahtine rooste ja irdunud värv. Puhastage pind rasvast ja mustusest. Niisked pinnad kuivatage enne värvimist. Segage värvi hoolikalt enne kasutamist. Segage värvi ka pealekandmise kordade vahel. VÄRVIMINE: PINTSLIGA: Kasutage laiemat pintslit. Kandke värv peale paksu ühtlase kihina ja ristisuunaliste pintslitõmmetega. Viimistlege pind kergete pintslitõmmetega. Vajadusel võite töötlust korrata, kui esimesest värvimiskorrast on möödunud u 12 tundi. RULLIGA: kasutage looduslikust kiust värvirulli. Katke pind ühtlaselt. Vajadusel võite vedeldada värvi lakibensiiniga. VEDELDAMINE JA TÖÖVAHENDITE PUHASTAMINE: lakibensiin. KUIVAMISAEG: puutekuiv 1,5 h, kuiv 4 h. Vajadusel võib 12 h möödudes uuest värvida.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,24 kg
  Pakendi mõõtmed 7.6 x 7.6 x 7.5 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Lahusti Lahusti
  Läikivusaste Läikiv
  Pakendi suurus (L) 0,25