SIKA

Montaažiliim Sika Sikabond T2 300ml

Toote kood: 500552398

EAN kood: 7612894009286

Sikabond-T2 on vuukimispüstoliga pealekantav, tiksotroopne, ühekomponentne polüuretaanipõhine liim. Lihtne peale kanda, ei valgu, hea algnake, lihvitav. Kaitseb korrosiooni eest. Maht 300 ml. Kuivanud segu on lõhnatu ja mürkainetevaba. Takistab...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,90 € / tk 6,58 € / tk 26,33 € / l 21,94 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Sikabond-T2 on vuukimispüstoliga pealekantav, tiksotroopne, ühekomponentne polüuretaanipõhine liim. Lihtne peale kanda, ei valgu, hea algnake, lihvitav. Kaitseb korrosiooni eest. Maht 300 ml.

  Kuivanud segu on lõhnatu ja mürkainetevaba. Takistab seeneniidistiku levikut. Väga hea enamlevinud ehitusmaterjalide liimimisvõime. Hea nakkuvus betooniga, seguga ja klaasiga. Summutab vibratsiooni ja ühtlustab temperatuuri mõjul tekkivat liikumist. Isoleerib akustilist vibratsiooni. Ei põhjusta staatilise elektri kogunemist (isolatsioon).

  Tavalistele ehitusmaterjalide (betoon, puit, keraamilised plaadid, plastmassid, teras, alumiinium, kõva PVC ja mineraalkiud) elastsed ühendused järgmisel otstarbel: viimistlustööd, WC- ja vannitoavarustus, ehisdetailide kinnitused, paneelid, parketi paigaldamine, plaatimine, eelvalmistatud detailid, vibratsiooni ja võnkumist põhjustavad materjalid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,3 kg
  Pakendi mõõtmed 19.0 x 19.0 x 2.08 cm