MAKROFLEX

Montaaživaht Makroflex PRO 750ml

Toote kood: 500218346

EAN kood: 4740008000218

Makroflex PRO on ühekomponentne polüuretaan-püstolivaht. Mugav kasutada ja paigaldada spetsiaalse vahuaplikaatoriga. Isepaisuv, järelpaisumine ja tardumise survetugevus minimaalne. Makroflex PRO on ühekomponentne polüuretaan-püstolivaht, mille...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,25 € / tk 4,38 € / tk 7,00 € / l 5,83 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Makroflex PRO on ühekomponentne polüuretaan-püstolivaht. Mugav kasutada ja paigaldada spetsiaalse vahuaplikaatoriga. Isepaisuv, järelpaisumine ja tardumise survetugevus minimaalne.

  Makroflex PRO on ühekomponentne polüuretaan-püstolivaht, mille poorid on suurepärase struktuuri ja hea mehaanilise tugevusega. Mugav kasutada ja paigaldada spetsiaalse vahuaplikaatoriga. Isepaisuv, järelpaisumine ja tardumise survetugevus minimaalne. Mugav ja täpne doseerimine vahu pealekandmisel. Nakkub väga hästi enamiku ehitusmaterjalidega (nt puit, betoon, kivi, metall jne). Sobib akna- ja ustelengide isoleerimiseks, õõnsuste täitmiseks, avade tihendamiseks katusekonstruktsioonides ja isolatsioonimaterjalides, helikindlate seinte ehitamiseks, avade täitmiseks torude ümber. Paigaldustemperatuur +5 ... +30°C.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,73 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 32.6 cm