MAKROFLEX

Montaaživaht Makroflex Whiteteq STD 750ml

Toote kood: 501366805

EAN kood: 4740008001567

Makroflex WHITETEQ soojus- ja heliisolatsioonivaht on uue põlvkonna polüuretaanvahtude hulka kuuluv puhastatud ja kontsentreeritud komponentidel põhinev valge polümeervaht. Makroflex WHITETEQ soojus- ja heliisolatsioonivaht on puhastatud ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,25 € / tk 5,21 € / tk 8,33 € / l 6,94 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Makroflex WHITETEQ soojus- ja heliisolatsioonivaht on uue põlvkonna polüuretaanvahtude hulka kuuluv puhastatud ja kontsentreeritud komponentidel põhinev valge polümeervaht.

  Makroflex WHITETEQ soojus- ja heliisolatsioonivaht on puhastatud ja kontsentreeritud komponentidel põhinev valge polümeervaht. Polümeeride puhastamine tagab mugavad tahkumisparameetrid ning annab WHITETEQ-vahule iseloomuliku lumivalge värvuse, ülipeene kärgstruktuuri ja parema UV-kindluse. Tahkunud vahul on väga head soojustus- ja helisummutusomadused. Kasutusvaldkond: akna- ja ukselengide isoleerimine, fikseerimine ja paigaldamine, katusekivide ja seinapaneelide fikseerimine, aukude ja õõnsuste täitmine jne. 20% parem soojusisolatsioon, 50% parem helisummutus, 25% suurem elastsus, 2 korda madalam tahkumisrõhk.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,726 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 34.0 cm