PENOSIL

Montaaživaht PENOSIL EasyGun Foam 750ml

Toote kood: 500201573

EAN kood: 4742205002316

PENOSIL EasyGun Foam All Season on ühekomponentne polüretaanvaht innovaatilise aplikaatoriga, mis võimaldab saavutada püstolivahu kvaliteedi ka püstolit kasutamata. Suur väljatulek, täpne doseerimine, säästlik kasutus. Surve reguleerimine on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,90 € / tk 4,08 € / tk 6,53 € / l 5,44 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  PENOSIL EasyGun Foam All Season on ühekomponentne polüretaanvaht innovaatilise aplikaatoriga, mis võimaldab saavutada püstolivahu kvaliteedi ka püstolit kasutamata. Suur väljatulek, täpne doseerimine, säästlik kasutus.

  Surve reguleerimine on kerge ja mugav. Balloonis olev vaht on kasutatav nii aplikaatori kui vahupüstoli abil. Tardub õhuniiskuse toimel, on hea temperatuuri ja heli isolaator. Head liimivad omadused, nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega (v.a. "Teflon", polüetüleen, silikoonpinnad). Ei kannata UV-kiirgust, vajab katmist. Kasutatakse uste ja akende paigaldamiseks, torude isoleerimiseks ja fikseerimiseks, avauste ja tühimike täitmiseks ning soojusisolatsiooniks. Temperatuuritaluvus pikaajaliselt -50 kuni +90°C. Kasutatav temperatuuril -10 kuni +30°C. Tardunud vaht on ülevärvitav vesialuseliste värvidega.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,878 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 34.0 cm