PENOSIL

Montaaživaht Penosil Goldgun 65, 900ml

Toote kood: 500678564

EAN kood: 4742205002729

Ühekomponentne suure väljuvusega kõrgekvaliteediline ehitusvaht. Kasutatakse uste ja akende paigaldamiseks, torude isoleerimiseks ja fikseerimiseks, avauste ja tühimike täitmiseks ja heli- ja soojusisolatsiooniks. Kiiresti tarduv vaht on väga...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,95 € / tk 5,79 € / tk 7,72 € / l 6,44 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ühekomponentne suure väljuvusega kõrgekvaliteediline ehitusvaht. Kasutatakse uste ja akende paigaldamiseks, torude isoleerimiseks ja fikseerimiseks, avauste ja tühimike täitmiseks ja heli- ja soojusisolatsiooniks.

  Kiiresti tarduv vaht on väga ühtlase koheva konsistentsiga ja vähese järelpaisumisega. Hea vastupidavusega niiskusele ja hallitusele. Väljuvus on ligi 30 liitrit suurem kui tavalisel vahul ja ligi 15 liitrit suurem kui GoldGun profivahul. Tardunud vaht on hea temperatuuri ja heli isolaator. Vahul on väga head liimivad omadused, nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega, välja arvatud „Teflon”, polüetüleen ja silikoonpinnad. Tardunud vaht ei kannata UVkiirgust ja vajab katmist. Vaht on aerosoolballoonis, kasutatav vahupüstoli abil, tardub õhuniiskuse toimel.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,038 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 33.0 cm