SOUDAL

Montaaživaht Soudafoam Yellow Gun 750ml

Toote kood: 500084691

EAN kood: 5411183059160

Soudal Soudafoam kollane püstolivaht on ühekomponentne kasutusvalmis isepaisuv polüuretaanvaht. Suurepärane stabiilsus - puudub kokkutõmbuvus ja järelpaisumine. Väga heade täitvate ning heade termilise- ja akustilise isolatsiooni omadustega....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,99 € / tk 4,16 € / tk 6,65 € / l 5,54 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Soudal Soudafoam kollane püstolivaht on ühekomponentne kasutusvalmis isepaisuv polüuretaanvaht. Suurepärane stabiilsus - puudub kokkutõmbuvus ja järelpaisumine. Väga heade täitvate ning heade termilise- ja akustilise isolatsiooni omadustega.

  Püstolivaht sobib kasutamiseks ukse- ja aknaraamide paigaldamisel, katusekonstruktsioonides avade täitmiseks, helikindlate ekraanide valmistamisel ja helikindlate kihtide paigaldamisel. Kasutatakse ka termoisolatsiooni parandamiseks jahutussüsteemides, isolatsioonimaterjalide kinnitamiseks (ka katusekonstruktsioonidele), konditsioneeri paigaldamisel ja muude tühimike täitmiseks.

  Montaaživahul on suurepärane nake enamike pindadega (välja arvatud teflon, PE ja PP). Niiskuse toimel kõvenev vaht sisaldab CFC-vaba propellanti, mis on täiesti ohutu loodusele.

  Paigaldamisel on tolmukindel 20-25 minuti möödumisel, pinnal tekib kile u 7 minuti möödumisel; täielik kõvenemine 1h möödudes umbes 20mm riba puhul (tingimustes +20°C; RH 65%). Peale täielikku kõvenemist on vaht vastupidav temperatuuridele -40° kuni +90°C.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,916 kg
  Pakendi mõõtmed 6.6 x 6.6 x 33.0 cm