SOUDAL

Montaaživaht Soudal Flexifoam 750ml

Toote kood: 501455905

EAN kood: 5411183083745

Soudal Flexifoam on ühekomponentne isepaisuv kasutusvalmis polüuretaan püstolvaht. Elastsete omadustega, sobib ehitustöödel kasutamiseks ka liikuvates ühenduskohtades. Head täiteomadused, vähene paisumine ning kiire kõvenemine. Soudal Flexifoam...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,99 € / tk 4,99 € / tk 7,99 € / l 6,66 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Soudal Flexifoam on ühekomponentne isepaisuv kasutusvalmis polüuretaan püstolvaht. Elastsete omadustega, sobib ehitustöödel kasutamiseks ka liikuvates ühenduskohtades. Head täiteomadused, vähene paisumine ning kiire kõvenemine.

  Soudal Flexifoam on kolm korda elastsem kui tavalised ehitusvahud. Väga hea nakkuvusega enamike ehitusmaterjalide suhtes, nt tellised, kivi, puit, metall, glasuuriga kaetud pinnad ja plastmass (välja arvatud PE, PP ja teflon). Kasutatakse ehitustöödel kõigis staatilistes ja mittestaatilistes ühenduskohtades. Samuti sobib kasutamiseks akna- ja ukseraamide paigaldamisel, õõnsuste täitmisel, seinaviikude ja katusekonstruktsioonide hermetiseerimisel, müraisolatsiooniks ning soojusisolatsiooniks jahutussüsteemides.

  Montaaživaht on õhukindel ja hea veeauru läbilaskvusega. Freoonivaba. Kõrge soojus- ja heliisolatsioon. Tänu püstolile täpne doseeritavus. Niiskuse teel kõveneva vahul moodustub kuivamisel kile (tingimustes +20°C; RH 65%) kuue minutiga. Täielikult kõvenenult on vastupidavus temperatuurile -40° kuni +90°C; 1h jooksul ka maksimaalselt +120°C.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,916 kg
  Pakendi mõõtmed 6.6 x 6.6 x 33.0 cm