ASTONISH

Mootori puhasti, 750ml

Toote kood: 501028408

EAN kood: 48256216066

Vahend õli- ja määrdejääkide ning muu mustuse eemaldamiseks autode ja mootorrataste mootoritelt. Lahustab mustuse hõlpsalt ja jätab pinnad puhtaks. Kasutamine: Ära puhasta kuuma mootorit ega mootori värvitud pindu. Kata kinni elektrisüsteemi...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,15 € / tk 2,62 € / tk 4,20 € / l 3,50 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Vahend õli- ja määrdejääkide ning muu mustuse eemaldamiseks autode ja mootorrataste mootoritelt. Lahustab mustuse hõlpsalt ja jätab pinnad puhtaks.

  Kasutamine: Ära puhasta kuuma mootorit ega mootori värvitud pindu. Kata kinni elektrisüsteemi osad. Pihusta vahendit pinnale ohtralt. Jäta toimima 5 minutiks, pese maha tugeva veejoaga. Tõrksaid plekke ja väga määrdunud kohti töötle tugeva harjaga. Loputa suure hulga veega. Lase kuivada. Käivita täielikult kuivanud mootor.

  Sisaldab: <5% naatriumsilikaat, trinaatrium-nitrilotriatsetaat, mitteioonsed pindaktiivsed ained, naatriumhüroksiid, etidroonhape. Ärritav. Ärritab silmi ja nahka. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida udu sissehingamist. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Tundliku naha korral kasutada kaitsekindaid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,934 kg
  Pakendi mõõtmed 7.4 x 9.6 x 27.5 cm