COMPO

Muld tomati-köögiviljadele Compo, 20l

Toote kood: 500989099

EAN kood: 4008398119195

Tomati ja köögiviljade muld on valmis koheseks kasutamiseks. Muld kvalifitseerub spetsiaalselt saagikuse tõstmiseks köögiviljadel, mis nõuavad rohkelt vajalikke toitaineid nagu tomat, paprika, kurk, baklažaan, nuikapsas. Tagab taimedele...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,30 € / tk 4,42 € / tk 0,27 € / l 0,22 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Tomati ja köögiviljade muld on valmis koheseks kasutamiseks. Muld kvalifitseerub spetsiaalselt saagikuse tõstmiseks köögiviljadel, mis nõuavad rohkelt vajalikke toitaineid nagu tomat, paprika, kurk, baklažaan, nuikapsas.

  Tagab taimedele optimaalse ja tervisliku keskkonna köögiviljade saagikuse tõstmiseks, haiguste eest kaitseks. Taimed on tugevad ja viljad aromaatsed. Toitaine toimeaine mõjub 8 nädalat, sõmer ja õhuline struktuur, tervislik ja aromaatne saak.

  • Kasutamine kasvuhoones: Kata kasvuhoone maapind (umbes 10 cm kõrguseks) Compo Sana tomati ja köögiviljade mullaga, seemik/taim istutage üksteisest 30 cm kaugusele ning suruge õrnalt muld taime ümber kinni.
  • Välitingimustes kasutamine: Eemaldage pinnaselt rohupealsed. Seejärel toimige mullaga samuti nagu kasvuhoones.
  • Kasutamine kasvukotina: Compo Sana tomati ja köögiviljade mulda saab kasutada kui kasvukotti. Esmalt tehke koti pealispinnale sobivas mõõdus augud ning istutage taimed sisse. Hea drenaaži saavutamiseks tehke väikesed augud koti külgedele ja põhja.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 20 kg
  Pakendi mõõtmed 8.0 x 32.0 x 55.0 cm