GARDENA

Murureha Gardena + hari ja puuvars 130cm, 3081

Toote kood: 500826237

EAN kood: 4078500308106

Gardena murureha 43 cm + tänavahari 45 cm + puuvars 130 cm. Gardena Combisystemi murureha sobib ideaalselt lehtede ja murulõikmete. Õuehari sobib ideaalselt kasutamiseks aias ja majas. Murureha sobib ideaalselt lehtede, murulõikmete,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 19,90 € / tk 16,58 € / tk 49,90 € / tk 41,58 € / tk Pakkumine kehtib kuni 11.12.2018

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Gardena murureha 43 cm + tänavahari 45 cm + puuvars 130 cm. Gardena Combisystemi murureha sobib ideaalselt lehtede ja murulõikmete. Õuehari sobib ideaalselt kasutamiseks aias ja majas.

  Murureha sobib ideaalselt lehtede, murulõikmete, freesimisjääkide ja muu aiaprügi riisumiseks. Kvaliteetsest plastist valmistatud vastupidavad rehapulgad on seatud 43 cm töölaiusele ning võimaldavad töötada lihtsalt, praktiliselt ja muru säästvalt. Murureha sobib kõigi Gardena combisystemi vartega, Gardena soovitab varre pikkuseks 130 cm, olenevalt kasutaja pikkusest. Tootja 25-aastane garantii.

  Gardena combisystemi õuehari sobib ideaalselt kasutamiseks aias ja majas. Tänu 45 cm töölaiusele ja põrkekindlale kvaliteetsest plastist peale saab seda vastupidavat harja kasutada mitmel otstarbel. Kvaliteetsed ja siledad polüpropüleenist harjased tagavad optimaalse puhastustulemuse ja tõhususe. Integreeritud kraapimisserv harja ülaosas tagab sissetallutud mustuse ja niiskete lehtede vaevatu eemaldamise. Õuehari sobib kõigi Gardena combisystemi vartega, Gardena soovitab varre pikkuseks 130 või 150 cm, olenevalt kasutaja pikkusest. Tootja 25-aastane garantii.

  Gardena combisystemi FSC-sertifikaadiga puust vars võimaldab kõiki combisystemi tööriistu vajadusel pikendada. Kvaliteetne ja vastupidav Euroopa päritolu saarepuit summutab vibratsiooni ja on FSC-sertifikaadiga. See tähendab, et varte tootmisel kasutatakse garanteeritult üksnes heade tavade järgi majandatud puitu jätkusuutlikest metsadest. Kehakujuga arvestav 130 cm pikkune vars on mittelibiseva pinnaga ja istub hästi käes. Anodeeritud alumiiniumtorul on käepideme poolses otsas plastkate ning see tagab vastupidava ühenduse kõigi combisystemi tööriistadega. Pehmest plastist osadega kinnituskruvi combisystem-tööriista kinnitamiseks on paigutatud nii, et see ei saa ära kaduda. Tootja 25-aastane garantii. Nõuanne: lükkamis- ja tõmbamistöödeks tuleks kasutada pikemat käepidet; kõplamisliigutusteks on sobivam lühem käepide.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,136 kg
  Pakendi mõõtmed 130.0 x 42.5 x 9.7 cm
  Laius (cm) 45
  Pikkus (cm) 130
  Materjal Plastmass

  Vaata ka