FINISH

Nõudepesumasina tabletid Finish Ppwer&Pure All-in-1, 24tk

Toote kood: 501207242

EAN kood: 5900627059915

Nõudepesumasina tabletid Finish Power&Pure tagab briljantselt puhtad nõud, eemaldades ka kõige tugevama mustuse. Powerball aktiveerib süvapuhastuse osakesed. Käsitseda ainult kuivade kätega! Parima tulemuse saamiseks asetage üks tablett kuiva...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,99 € / tk 4,99 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Nõudepesumasina tabletid Finish Power&Pure tagab briljantselt puhtad nõud, eemaldades ka kõige tugevama mustuse. Powerball aktiveerib süvapuhastuse osakesed.

  Käsitseda ainult kuivade kätega! Parima tulemuse saamiseks asetage üks tablett kuiva sahtlisse. Ärge pakkige tabletti lahti. Kui tablett ei mahu sahtlisse, konsulteerige nõudepesumasina tootjaga või tutvuge masina kasutusjuhendiga. Parima tulemuse saamiseks lühikeste pesuprogrammide korral, asetage Finish All-in -1 tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri kõrvale. Alati sulgege pakend peale kasutamist. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne nii pehme, keskmise kui ka kareda vee puhul kuni kareduseni 26ºe (21ºdH). Kui vesi on väga kare, kasutage Finish soola. Parima tulemuse saamiseks kasutage programme 50°/55°/auto. Sobib septilistele kanistritele. Pakend sobib taastöötluseks ainult täiesti tühjana. Finish loputusvahend on soovitatav, et saada parim kuivamistulemus.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,48 kg
  Pakendi mõõtmed 5.5 x 17.7 x 21.5 cm