TRI-BIO

Nõudepesumasina tabletid Tri-Bio, 25tk

Toote kood: 500998439

EAN kood: 853017004062

Ökoloogilised kõik ühes nõudepesumasina tabletid Tri-Bio. Ökoloogiline lahus on loodud taimede baasil ja põhineb bioensüümidel ja mineraalsetel koostisosadel. Lahustab rasva ja eemaldab peidetud mustuse kiiresti ning lihtsalt. Nõudepesumasina...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,99 € / tk 6,66 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ökoloogilised kõik ühes nõudepesumasina tabletid Tri-Bio. Ökoloogiline lahus on loodud taimede baasil ja põhineb bioensüümidel ja mineraalsetel koostisosadel. Lahustab rasva ja eemaldab peidetud mustuse kiiresti ning lihtsalt.

  Nõudepesumasina tabletid ei sisalda fosfaate ega formaldehüüde, kuid on sama tõhus kui kõige tuntumad abrasiivsed keemilised nõudepesuvahendid. Ei jäta nõudele või nõudepesumasinasse halba lõhna ega puhastusvahendite jääke. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud EU Ecolabeli ja ECO GREEN-i sertifikaatidega. Lihtne ja ohutu kasutada, pakitud vees lahustuvasse pakendisse. Lõhna- ja värvivaba, sobib allergikutele ja astmahaigetele. Ei sisalda tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,55 kg
  Pakendi mõõtmed 20.0 x 6.0 x 15.0 cm