TRI-BIO

Naha puhastusvahend Tri-Bio 0,42l

Toote kood: 500998432

EAN kood: 853017004284

Professionaalne, ohutu ja väga tõhus probiootiline öko nahapuhastusvahend. Eemaldab ka kõige jonnakamad plekid – veini, kohvi, rasva, tindi jm. Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad. Hoolitseb naha eest ja pikendab selle kasutusiga. Professionaalne...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,59 € / tk 3,82 € / tk 10,93 € / l 9,11 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Professionaalne, ohutu ja väga tõhus probiootiline öko nahapuhastusvahend. Eemaldab ka kõige jonnakamad plekid – veini, kohvi, rasva, tindi jm. Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad. Hoolitseb naha eest ja pikendab selle kasutusiga.

  Professionaalne puhastusvahend. Puhastab nahalt kergesti isegi kõige tugevama ja vanema mustuse. Eemaldab efektiivselt toidu-, kohvi-, rasva- ja muud plekid. Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad, likvideerides nende tekkepõhjuse. Erineb tavalistest keemiatoodetest selle poolest, et võimaldab tagada sügavaima ja ohutuima puhastamise. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,42 kg
  Pakendi mõõtmed 12.0 x 5.0 x 26.0 cm