KIILTO

Nakkedispersioon Kiilto Start Primer 10L

Toote kood: 500342773

EAN kood: 6411513702109

Nakkedispersioon Kiilto Start Primer on vesialusel, nakkumist parandav krunt pahtli ja aluspinna vahelise haakuvuse parandamiseks poorsetele ja mittepoorsetele pindadele. Pakend 10l plastnõu. Vesialusel nakkedispersioon siseruumide imavatele ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 58,00 € / tk 48,33 € / tk 5,80 € / l 4,83 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Nakkedispersioon Kiilto Start Primer on vesialusel, nakkumist parandav krunt pahtli ja aluspinna vahelise haakuvuse parandamiseks poorsetele ja mittepoorsetele pindadele. Pakend 10l plastnõu.

  Vesialusel nakkedispersioon siseruumide imavatele ja mitteimavatele pindadele enne tasandamist. Kasutuskohad on näiteks betoon- ja tsemendibaasiline tasandussegu, põrandad, kus leidub vana liimi jääke, nagu kunstvaik- ja bituumenliim, aluspinnad, mis ei talu niiskust, näit. kips- või puitpinnad, plaatpinnad, näit puitlaastplaat, kipsplaat jne, mitteimavad pinnad, näit värv ja klinker.

  Omadused: vastab ehitusmaterjalide emissiooniklasse M1 nõuetele, kuivab kiiresti, hea niiskuskindlus, tagab hea nakke aluspinna ja tasandussegu vahel, tsemendi leeliselisus ei vähenda nakkedispersiooni toimet, ei sobi segu lisandiks.

  Kulu: Start vedeldatuna: Start 1 l + vesi 4 l = ca 30 m². Start kontsentraat / mitteimav aluspind: Start 1 l = ca 10 m².

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 10,2 kg
  Pakendi mõõtmed 22.8 x 18.8 x 32.7 cm