SADOLIN

Niiskuskindel pahtel Sadolin Maxi Aqua 0,5L

Toote kood: 500857931

EAN kood: 7391306156526

Sadolin Maxi Aqua on kasutusvalmis niiskuskindel kergpahtel - kergesti pinnale kantav, hästi töödeldav ja heade täiteomadustega. Sobib hästi üksikute kohtparandusteks, vuugiteibi paigaldamiseks ja ka lauspahteldamiseks. Sadolin Maxi Aqua nakkub...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,00 € / tk 5,00 € / tk 12,00 € / l 10,00 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Sadolin Maxi Aqua on kasutusvalmis niiskuskindel kergpahtel - kergesti pinnale kantav, hästi töödeldav ja heade täiteomadustega. Sobib hästi üksikute kohtparandusteks, vuugiteibi paigaldamiseks ja ka lauspahteldamiseks.

  Sadolin Maxi Aqua nakkub hästi aluspinnaga ning kuivab kiiresti. Pahteldatud pind on kergesti lihvitav. Toode on mõeldud seinte ja lagede pahteldamiseks elu- ja ühiskondlike hoonete niisketes ruumides, samuti nendes siseruumides, kus on projektijärgselt ette nähtud kasutada niiskuskindlat pahtlit. Pahtel sobib nii väiksemate pinna ebatasasuste, aukude, vuukide ja pragude täitmiseks kui ka pinna lauspahteldamiseks. Kasutamiseks aluspindadel krohv-, betoon-, kergbetoon- ja tellispinnad, kipsplaat ning klaaskiudtapeet sisetööl niisketes ja kuivades ruumides.

  Pahtel on kasutusvalmis. Pikema seismise järel võib pahtel vajada kerget läbisegamist. Mitte segada pahtli hulka teist tüüpi pahtleid või kuivsegusid. Pahteldatud pinna ülevärvimiseks sobivad nii lateks-, alküüd- kui ka akrüülvärvid. Poorne pahtlipind on soovitav esmalt kruntida ning seejärel alles viimistleda lõpliku pinnavärviga.

  • Värvus: helesinine
  • Kuivamisaeg (+23°C; RH 65%): 3h 1mm pahtlikihi puhul
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pahtlilabidas
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: +10° kuni +25°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,55 kg
  Pakendi mõõtmed 21.5 x 6.0 x 6.0 cm