CARPOINT

Nutilaadija Absaar 4A 6/12V

Toote kood: 501491109

EAN kood: 4045365112803

Nutilaadija Absaar teie aku parema töökorra ja pikema tööea heaks! LCD-ekraaniga ja kolme laadimisrežiimiga. Kaasas akutester, mida on tänu suurele LCD-ekraanile hõlbus kasutada. Täisautomaatse 4-astmelise laadimisega. Nutilaadija Absaar teie...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 45,00 € / tk 37,50 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Nutilaadija Absaar teie aku parema töökorra ja pikema tööea heaks! LCD-ekraaniga ja kolme laadimisrežiimiga. Kaasas akutester, mida on tänu suurele LCD-ekraanile hõlbus kasutada. Täisautomaatse 4-astmelise laadimisega.

  Nutilaadija Absaar teie aku parema töökorra ja pikema tööea heaks! LCD-ekraaniga ja kolme laadimisrežiimiga: aeglase; kiire ja madalatemperatuurilise+ säilituslaadimisega. Kaasas tasuta akutester, mida on tänu suurele LCD-ekraanile hõlbus kasutada; täisautomaatse 4-astmelise (sujuvkäivitus, täisvõimsusel laadimine, absorbtsioon, ujuvlaadimine) laadimisega; võimalik kasutada standardselt, AGM-i ja geeliga.

  Tehnilised spetsifikatsioonid:
  • tööpinge: 220-240 V
  • AC töösagedus: 50 Hz
  • maks. laadimisvool 4A
  • laadimisetapid: 4 etappi
  • aku pinge: 6V/12V
  • aku mahtuvus: 5Ah-120Ah
  • mälu kestus laadimisetapil: 12h
  • töötemperatuur: 0-40 °C
  • IP kaitseaste: IP65

  Suure taustvalgustusega LCD-ekraaniga. Lihtsa kasutusega, kogu vajalik teave – analoogaku seisund, laadimisrežiimid, laetuse tase, pinge reaalajas ja veateated – vaid sõrmesirutuse kaugusel.
  Palun lugege kasutusjuhend enne toote kasutamist läbi. Toode on mõeldud ainult siseruumides kasutamiseks, ärge jätke laadijat vihma kätte!


  Laadimise eel: Tuvastage enne aku laadimist selle pinge. Kui aku pinge on referentsväärtusest madalam, tuleb akult eelnevalt laadida, et vältida aku kahjustumist.

  Püsivool: Peamises laadimisfaasis laetakse akut piirvooluga – selles etapis laetakse aku 70% - 85% ulatuses.

  Püsipinge: püsipingega laadimise protsessis muutub aku pinge järjest suuremaks ja vool väiksemaks. Kui laadevool on alanenud 0,5C-ni, püsipingega laadimine lakkab ning sisenetakse järgmisse etappi.

  Ujuvlaadimine: tegemist on säilituslaadimisrežiimiga, mis võimaldab pikemat turvalist laadimisaega. Selle laadimisrežiimi abil võib aku laadida peaaegu 100%.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,486 kg
  Pakendi mõõtmed 289.0 x 6.1 x 17.8 cm