FISKARS

Oksalõikur hammasülekandega Fiskars, vaheliti teradega, M

Toote kood: 500551521

EAN kood: 6411501122902

Kvaliteetse Fiskarsi oksalõikuriga saab lõigata kõiki oksi, mille läbimõõt on kuni 38 mm. Fiskarsi oksalõikurid on kerged, tõhusad ning mugavad. Sobivad ideaalselt suure läbimõõduga värskete okste lõikamiseks. Ainulaadne PowerGear™ mehhanism...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 69,00 € / tk 57,50 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kvaliteetse Fiskarsi oksalõikuriga saab lõigata kõiki oksi, mille läbimõõt on kuni 38 mm. Fiskarsi oksalõikurid on kerged, tõhusad ning mugavad. Sobivad ideaalselt suure läbimõõduga värskete okste lõikamiseks.

  Ainulaadne PowerGear™ mehhanism suurendab lõikejõudu ja jagab selle ühtlaselt kogu lõikamise ulatuses. Patenteeritud PowerStep™ tehnoloogia võimaldab aednikel lõigata oksi ühe või mitme sammuga. Fiskarsi lõikurid on valmistatud klaaskiuga tugevdatud polüamiidist, mis teeb tööriista kergeks ja tugevaks. Lõiketerad on kaetud PTFE kattega väiksema hõõrdetakistuse saavutamiseks. Fiskarsi vaheliti liikuvate teradega lõikurid on parimad värskete okste ja kasvude lõikamisel. Vahelti liikuvad terad võimaldavad lõigata tüve lähedalt. Mõõdud 60,7x18,3 cm. Kaal 0,502 kg.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,59 kg
  Pakendi mõõtmed 62.0 x 19.0 x 2.0 cm
  Laius (cm) 18,3
  Pikkus (cm) 60,7