COMPO

Orhideemuld Compo 5L

Toote kood: 500909924

EAN kood: 4008398116125

Compo orhideemuld sisaldab kvaliteetset haigusvaba kõrgsoo turvast, männikoort, struktuuri- ja veeregulaatorit Styromull. Muld on nõrgalt happeline, sobides epifüütsete ja terrestriliste (maapealsete) orhideede kasvatamiseks. Muld on nõrgalt...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,40 € / tk 4,50 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Compo orhideemuld sisaldab kvaliteetset haigusvaba kõrgsoo turvast, männikoort, struktuuri- ja veeregulaatorit Styromull. Muld on nõrgalt happeline, sobides epifüütsete ja terrestriliste (maapealsete) orhideede kasvatamiseks.

  Muld on nõrgalt happeline, sobides epifüütsete ja terrestriliste (maapealsete) orhideede kasvatamiseks.

  Koostis: NPK: lämmastik (N) 100mg/l; fosfor (P2O5) 130 mg/ l : kaalium (K2O) 250 mg/ l. pH 5,7 (nõrgalt happeline). Orgaaniline osa 75% ( kõrgsooturvas, männikoor) lubi, Styromull®.

  Parim ümberistutamise aeg on puhkeperioodilõpul kahe või kolme aasta järel. Võtke taim vanast potist ettevaatlikult välja, vältimaks juurevigastusi. Eemaldage surnud ja mädanenud juured ning varremugulad. Istutamisel pange potipõhja drenaažikiht (kergkruus, potikillud), raputage - koputage orhideemuld juurte ümber ja vahele. Peale istutamist kastke taimi alles nädala pärast. Regulaarset väetamist alustage 6 nädala pärast. Hoida kuivas, jahedas ja varjulises kohas. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2,3 kg
  Pakendi mõõtmed 45.0 x 25.0 x 6.0 cm
  Pakendi suurus (L) 5
  Tüüp Spetsiaalmuld
  Orgaaniline Ei