NORGIPS

Pahtel Norgips Light Ready Mix 20kg

Toote kood: 501428436

EAN kood: 5907651698981

Norgips Light Ready Mix on professionaalne pahtlisegu siseruumides ideaalselt siledate ja ühtlaste pindade saavutamiseks. Professionaalne valmissegu, mis on lihtsasti pealekantav ja suurepärase nakkuvusega. Professionaalne pahtlisegu, mis on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 19,90 € / tk 16,58 € / tk 22,90 € / tk 19,08 € / tk Pakkumine kehtib kuni 27.06.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Norgips Light Ready Mix on professionaalne pahtlisegu siseruumides ideaalselt siledate ja ühtlaste pindade saavutamiseks. Professionaalne valmissegu, mis on lihtsasti pealekantav ja suurepärase nakkuvusega.

  Professionaalne pahtlisegu, mis on ettenähtud ehitusotstarbel kasutamiseks siseruumides ideaalselt siledate ja ühtlaste pindade saavutamiseks. Professionaalne valmissegu kujutab endast kohevat pastat, mida on lihtne peale kanda ja mis kindlustab suurepärase nakkuvuse. Pealekantav nii käsitsi kui masinaga 3mm kihina. Sobib tugevate teipide kinnitamiseks kipsplaatide liitekohtadel, liitekohtade pahteldamiseks viimistleva kihina, mineraalpindade õhukesekihiliseks pahteldamiseks, nurkade liimimiseks kipsplaatide süsteemides, aukude ja pragude täitmiseks siseruumide mineraalkrohvides. Segu valmistatakse dolomiitjahu ja vinüülsideaine segust, millele on lisatud valmispahtlisegude kasutusomadusi parandavaid koostisosasid. Vastab EN13963 normi nõuetele.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 20 kg
  Pakendi mõõtmed 35.0 x 35.0 x 40.0 cm
  Kihi paksus (mm) 3
  Pakendi suurus (kg) 20
  Paigaldus/kasutus Sein
  Kasutus Sisetingimustes