SADOLIN

Pahtel Sadolin Maxi 330g

Toote kood: 501535070

EAN kood: 4740182723378

Sadolin Maxi on kasutusvalmis peenpahtel sisetöödeks, mis on kergesti pinnale kantav ja hästi töödeldav, sobides nii üksikute kohtparanduste tegemiseks kui lauspahtelduseks. Nakkub hästi aluspinnaga, kuivab kiiresti ning jätab tugeva pahtlikihi....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,95 € / tk 1,62 € / tk 5,91 € / kg 4,92 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Sadolin Maxi on kasutusvalmis peenpahtel sisetöödeks, mis on kergesti pinnale kantav ja hästi töödeldav, sobides nii üksikute kohtparanduste tegemiseks kui lauspahtelduseks. Nakkub hästi aluspinnaga, kuivab kiiresti ning jätab tugeva pahtlikihi.

  Sadolin Maxi viimistluspahtel on mõeldud elu-, kontori ja ühiskondlike ruumide seinte ja lagede pahteldamiseks. Sobib nii väiksemate pinna ebatasasuste, aukude, vuukide ja pragude täitmiseks kui ka pinna lauspahteldamiseks. Aluspindadena sobivad krohv-, betoon-, kergbetoon- ja tellispinna, kipsplaadi ning klaaskiudtapeedi pahteldamiseks sisetööl kuivades ruumides.

  Pahtel Maxi on kasutusvalmis - pikema seismise järel võib pahtel vajada kerget läbisegamist. Mitte segada pahtli hulka teist tüüpi pahtleid või kuivsegusid.

  Pahteldatud pinna ülevärvimiseks sobivad nii lateks-, alküüd- kui ka akrüülvärvid. Poorne pahtlipind on soovitav esmalt kruntida ning seejärel alles viimistleda lõpliku pinnavärviga.

  • Kuivamisaeg (+23°C; RH 65%): 2-3h 1mm pahtlikihi puhul
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pahtlilabidas
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: +10° kuni +25°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,33 kg
  Pakendi mõõtmed 22.8 x 7.8 x 7.8 cm